YUI Rich Text Editor (6.x-2.33) - en to ur translation catalogue (11 entries)

en: Title
ur: عنوان

en: Markup
ur: مارکاپ

en: Delete
ur: حذف کریں

en: Operations
ur: معاملات

en: List
ur: فہرست

en: Priority
ur: ترجیح

en: error
ur: نقص

en: Content types
ur: مواد کی اقسام

en: Edit
ur: تدوین

en: Name
ur: نام

en: Roles
ur: رولز
