YUI Rich Text Editor (6.x-2.33) - en to bo translation catalogue (14 entries)

en: Title
bo: ཁ་བྱང

en: Delete
bo: བསུབ་པ

en: Operations
bo: སྤྱོད་སྟངས

en: List
bo: མིང་ཐོ

en: Priority
bo: གཙོ་གནད

en: error
bo: ནོར་འཁྲུལ

en: Content types
bo: ནང་དོན་གྱི་རིགས

en: Edit
bo: བཟོ་བཅོས

en: Name
bo: མིང

en: Paths
bo: སྦྲེལ་ལམ

en: Roles
bo: འགན་ནུས

en: Width
bo: ཞེང་ཚད

en: Height
bo: མཐོ་ཚད

en: Resize
bo: ཆེ་ཆུང་སྒྱུར་བ
