YUI Rich Text Editor (6.x-2.33) - en to gl translation catalogue (20 entries)

en: Title
gl: Título

en: Markup
gl: Marcado

en: Delete
gl: Borrar

en: Operations
gl: Operacións

en: List
gl: Lista

en: Priority
gl: Prioridade

en: error
gl: erro

en: Content types
gl: Tipos de contido

en: Edit
gl: Editar

en: Name
gl: Nome

en: Paths
gl: Rutas

en: Width
gl: Ancho

en: Height
gl: Alto

en: Profile name
gl: Nome do perfil

en: Buttons
gl: Botóns

en: Plugins
gl: Complementos

en: Edit profile
gl: Editar perfil

en: Resize
gl: Redimensionar

en: Save profile
gl: Gardar perfil

en: Image Browser
gl: Explorador de imaxes
