YUI Rich Text Editor (6.x-2.33) - en to hy translation catalogue (12 entries)

en: Title
hy: Վերնագիր

en: Delete
hy: Ջնջել

en: Operations
hy: Գործողություններ

en: List
hy: Ցանկ

en: Priority
hy: Առաջնայնություն

en: error
hy: սխալ

en: Content types
hy: Պարունակության տեսակներ

en: Edit
hy: Խմբագրել

en: Name
hy: Անուն

en: Roles
hy: Դերեր

en: Width
hy: Լայնություն

en: Height
hy: Բարձրություն
