YUI Rich Text Editor (6.x-2.33) - en to id translation catalogue (17 entries)

en: Title
id: Judul

en: Markup
id: Penanda

en: Delete
id: Hapus

en: Operations
id: Operasi

en: List
id: Daftar

en: Priority
id: Prioritas

en: Content types
id: Jenis konten

en: Name
id: Nama

en: Roles
id: Peran

en: Width
id: Lebar

en: Height
id: Tinggi

en: Profile name
id: Nama profil

en: Buttons
id: Tombol

en: Plugins
id: Plugin

en: Edit profile
id: Edit profil

en: Resize
id: Ubah ukuran

en: Image Browser
id: Peramban Citra
