YUI Rich Text Editor (6.x-2.33) - en to ka translation catalogue (14 entries)

en: Title
ka: სათაური

en: Markup
ka: კორექტურა

en: Delete
ka: წაშლა

en: Operations
ka: ოპერაციები

en: List
ka: სია

en: error
ka: შეცდომა

en: Content types
ka: კონტენტის ტიპები

en: Edit
ka: რედაქტირება

en: Name
ka: სახელი

en: Roles
ka: როლები

en: Width
ka: სიგანე

en: Height
ka: სიმაღლე

en: Buttons
ka: ღილაკები

en: Plugins
ka: ჩანართები
