YUI Rich Text Editor (6.x-2.33) - en to lv translation catalogue (17 entries)

en: Title
lv: Nosaukums

en: Markup
lv: Marķējums

en: Delete
lv: Dzēst

en: Operations
lv: Darbības

en: List
lv: Saraksts

en: Priority
lv: Prioritāte

en: error
lv: kļūda

en: Content types
lv: Satura veidi

en: Edit
lv: Labot

en: Name
lv: Nosaukums

en: Roles
lv: Lomas

en: Width
lv: Platums

en: Height
lv: Augstums

en: Profile name
lv: Profila nosaukums

en: Plugins
lv: Spraudņi

en: Edit profile
lv: Labot profilu

en: Resize
lv: Mainīt izmēru
