YUI Rich Text Editor (6.x-2.33) - en to no translation catalogue (25 entries)

en: Title
no: Tittel

en: Markup
no: Oppmerking

en: Delete
no: Slett

en: Operations
no: Handlinger

en: List
no: Liste

en: Priority
no: Prioritet

en: error
no: feil

en: Content types
no: Innholdstyper

en: Edit
no: Rediger

en: Name
no: Navn

en: Paths
no: Stier

en: Roles
no: Roller

en: Width
no: Bredde

en: Height
no: Høyde

en: Buttons
no: Knapper

en: Plugins
no: Programtillegg

en: Edit profile
no: Rediger profil

en: Resize
no: Endre størrelse

en: Profile deleted.
no: Profilen ble slettet.

en: Save profile
no: Lagre profilen

en: The profile has been updated.
no: Profiler ble oppdatert.

en: The profile has been created.
no: Profilen ble opprettet.

en: access yui editor
no: se på yui editor

en: Delete profile
no: Slett profil

en: bidi buttons
no: bidi-knapper
