YUI Rich Text Editor (6.x-2.33) - en to oc translation catalogue (14 entries)

en: Title
oc: Títol

en: Delete
oc: Suprimir

en: Operations
oc: Accions

en: List
oc: Listar

en: Priority
oc: Prioritat

en: Content types
oc: Tipes de contengut

en: Edit
oc: Modificar

en: Name
oc: Nom

en: Paths
oc: Camins

en: Roles
oc: Ròtles

en: Width
oc: Largor

en: Height
oc: Nautor

en: Buttons
oc: Botons

en: Resize
oc: Redimensionar
