YUI Rich Text Editor (6.x-2.33) - en to pl translation catalogue (23 entries)

en: Title
pl: Tytuł

en: Markup
pl: Znaczniki

en: Delete
pl: Usuń

en: Operations
pl: Operacje

en: List
pl: Lista

en: Priority
pl: Priorytet

en: error
pl: błąd

en: Content types
pl: Rodzaje zawartości

en: Edit
pl: Edytuj

en: Name
pl: Nazwa

en: Paths
pl: Ścieżki

en: Roles
pl: Role

en: Width
pl: Szerokość

en: Height
pl: Wysokość

en: Profile name
pl: Nazwa profilu

en: Buttons
pl: Przyciski

en: Plugins
pl: Wtyczki

en: Edit profile
pl: Edytuj profil

en: Resize
pl: Zmiana rozmiaru

en: Add profile
pl: Dodaj profil

en: Save profile
pl: Zapisz profil

en: Delete profile
pl: Usuń profil

en: Image Browser
pl: Przeglądarka obrazków
