YUI Rich Text Editor (6.x-2.33) - en to fa translation catalogue (14 entries)

en: Title
fa: عنوان

en: Markup
fa: نشانه گذاری

en: Delete
fa: حذف

en: Operations
fa: عمل ها

en: List
fa: سجل

en: Content types
fa: انواع محتوا

en: Edit
fa: تدوین

en: Name
fa: نام

en: Roles
fa: نقش‌ها

en: Width
fa: عرض

en: Height
fa: ارتفاع

en: Plugins
fa: افزونه‌ها

en: Edit profile
fa: تدوین پروفایل

en: Resize
fa: تغییر اندازه
