YUI Rich Text Editor (6.x-2.33) - en to te translation catalogue (13 entries)

en: Title
te: శీర్షిక

en: Markup
te: మార్కప్

en: Delete
te: తొలగించు

en: Operations
te: కార్యాలు

en: List
te: జాబితా

en: Priority
te: ప్రాధాన్యత

en: error
te: సమస్య

en: Content types
te: విషయ రకాలు

en: Edit
te: మార్చు

en: Name
te: పేరు

en: Roles
te: పాత్రలు

en: Width
te: వెడల్పు

en: Height
te: ఎత్తు
