YUI Grid (6.x-1.2) - en to he translation catalogue (5 entries)

en: Home
he: דף הבית

en: Content
he: תוכן

en: Header
he: כותרת עליונה

en: Footer
he: כותרת תחתונה

en: Sidebar
he: עמודת צד
