Zabbix client for Drupal (6.x-1.0) - en to be translation catalogue (5 entries)

en: Title
be: Загаловак

en: Enabled
be: Уключана

en: General settings
be: Агульныя наладкі

en: Host
be: Хост

en: Key
be: Ключ
