Zabbix client for Drupal (6.x-1.0) - en to cs translation catalogue (6 entries)

en: Title
cs: Nadpis

en: Enabled
cs: Zapnuto

en: General settings
cs: Obecné nastavení

en: Host
cs: Hostitel

en: Key
cs: Klíč

en: Scheduling
cs: Plánování
