Zabbix client for Drupal (6.x-1.0) - en to cy translation catalogue (5 entries)

en: Title
cy: Pennawd

en: Enabled
cy: Wedi ei alluogi

en: General settings
cy: Gosodiadau cyffredinol

en: Host
cy: Gwesteiwr

en: Key
cy: Allwedd
