Zabbix client for Drupal (6.x-1.0) - en to da translation catalogue (6 entries)

en: Title
da: Titel

en: Enabled
da: Aktiveret

en: General settings
da: Generelle indstillinger

en: Host
da: Værtsnavn

en: Key
da: Nøgle

en: Scheduling
da: Planlægning
