Zabbix client for Drupal (6.x-1.0) - en to es translation catalogue (6 entries)

en: Title
es: Título

en: Enabled
es: Activado

en: General settings
es: Ajustes generales

en: Host
es: Servidor

en: Key
es: Clave

en: Scheduling
es: Planificación
