Zabbix client for Drupal (6.x-1.0) - en to et translation catalogue (5 entries)

en: Title
et: Pealkiri

en: Enabled
et: Lubatud

en: General settings
et: Üldised seaded

en: Key
et: Võti

en: Scheduling
et: Ajastamine
