Zabbix client for Drupal (6.x-1.0) - en to eu translation catalogue (5 entries)

en: Title
eu: Izenburua

en: Enabled
eu: Gaituta

en: General settings
eu: Ezarpen orokorrak

en: Key
eu: Giltza

en: Scheduling
eu: Programatutakoa
