Zabbix client for Drupal (6.x-1.0) - en to fa translation catalogue (6 entries)

en: Title
fa: عنوان

en: Enabled
fa: فعال

en: General settings
fa: تنظیمات عمومی

en: Host
fa: میزبان

en: Key
fa: کلید

en: Scheduling
fa: زمان‌بندی
