Zabbix client for Drupal (6.x-1.0) - en to fi translation catalogue (6 entries)

en: Title
fi: Otsikko

en: Enabled
fi: Käytössä

en: General settings
fi: Yleiset asetukset

en: Host
fi: Isäntä

en: Key
fi: Avain

en: Scheduling
fi: Ajastaminen
