Zabbix client for Drupal (6.x-1.0) - en to he translation catalogue (6 entries)

en: Title
he: כותרת

en: Enabled
he: מופעל

en: General settings
he: הגדרות כלליות

en: Host
he: שם שרת

en: Key
he: מפתח

en: Scheduling
he: תזמון
