Zabbix client for Drupal (6.x-1.0) - en to hr translation catalogue (6 entries)

en: Title
hr: Naziv

en: Enabled
hr: Omogućeno

en: General settings
hr: Opće postavke

en: Host
hr: Poslužitelj

en: Key
hr: Ključ

en: Scheduling
hr: Raspored
