Zabbix client for Drupal (6.x-1.0) - en to hu translation catalogue (6 entries)

en: Title
hu: Cím

en: Enabled
hu: Engedélyezett

en: General settings
hu: Általános beállítások

en: Host
hu: Kiszolgálónév

en: Key
hu: Kulcs

en: Scheduling
hu: Ütemezés
