Zabbix client for Drupal (6.x-1.0) - en to km translation catalogue (5 entries)

en: Title
km: ចំណង​ជើង

en: Enabled
km: បាន​បើក

en: General settings
km: ការ​កំណត់​ទូទៅ

en: Host
km: ម៉ាស៊ីន

en: Key
km: សំខាន់
