Zabbix client for Drupal (6.x-1.0) - en to lt translation catalogue (6 entries)

en: Title
lt: Pavadinimas

en: Enabled
lt: Įjungta

en: General settings
lt: Pagrindinės nuostatos

en: Host
lt: Serveris

en: Key
lt: Raktas

en: Scheduling
lt: Grafikas
