Zabbix client for Drupal (6.x-1.0) - en to pt translation catalogue (6 entries)

en: Title
pt: Título

en: Enabled
pt: Ativado

en: General settings
pt: Definições gerais

en: Host
pt: Servidor

en: Key
pt: Chave

en: Scheduling
pt: Agendamento
