Zabbix client for Drupal (6.x-1.0) - en to ro translation catalogue (5 entries)

en: Title
ro: Titlu

en: Enabled
ro: Activat

en: General settings
ro: Setări generale

en: Host
ro: Gazdă

en: Key
ro: Cheie
