Zabbix client for Drupal (6.x-1.0) - en to ru translation catalogue (9 entries)

en: Title
ru: Заголовок

en: Enabled
ru: Включено

en: General settings
ru: Основные настройки

en: Host
ru: Хост

en: Key
ru: Ключ

en: Scheduling
ru: Планирование

en: Zabbix settings
ru: Zabbix настройки

en: administer zabbix
ru: управление zabbix

en: Monitoring
ru: Монитор
