Zabbix client for Drupal (6.x-1.0) - en to sv translation catalogue (6 entries)

en: Title
sv: Titel

en: Enabled
sv: Aktiverad

en: General settings
sv: Allmänna inställningar

en: Host
sv: Värd

en: Key
sv: Nyckel

en: Scheduling
sv: Schemaläggning
