Zabbix client for Drupal (6.x-1.0) - en to ta translation catalogue (5 entries)

en: Title
ta: தலைப்பு

en: Enabled
ta: செயலிலுள்ளது

en: General settings
ta: பொது அமைப்புகள்

en: Host
ta: புரவலன்

en: Key
ta: சாவி
