Zabbix client for Drupal (6.x-1.0) - en to th translation catalogue (5 entries)

en: Title
th: หัวข้อ

en: Enabled
th: เปิดใช้งาน

en: General settings
th: กำหนดค่าทั่วไป

en: Host
th: โฮสต์

en: Key
th: คีย์
