Zabbix client for Drupal (6.x-1.0) - en to tr translation catalogue (6 entries)

en: Title
tr: Başlık

en: Enabled
tr: Etkin

en: General settings
tr: Genel ayarlar

en: Host
tr: Sunucu

en: Key
tr: Anahtar

en: Scheduling
tr: Zamanlama
