Zabbix client for Drupal (6.x-1.0) - en to uk translation catalogue (6 entries)

en: Title
uk: Заголовок

en: Enabled
uk: Увімкнено

en: General settings
uk: Загальні налаштування

en: Host
uk: Хост

en: Key
uk: Ключ

en: Scheduling
uk: Планування
