Zabbix client for Drupal (6.x-1.0) - en to vi translation catalogue (5 entries)

en: Title
vi: Tiêu đề

en: Enabled
vi: Bật

en: General settings
vi: Thiết lập chung

en: Key
vi: Khóa

en: Scheduling
vi: Lên lịch sao lưu
