Zabbix client for Drupal (6.x-1.1) - en to ar translation catalogue (5 entries)

en: Title
ar: العنوان

en: Enabled
ar: مفعل

en: General settings
ar: الإعدادات العامة

en: Host
ar: المستضيف

en: Key
ar: المفتاح
