Zabbix client for Drupal (6.x-1.1) - en to ast translation catalogue (5 entries)

en: Title
ast: Títulu

en: Enabled
ast: Activáu

en: General settings
ast: Preferencies Xenerales

en: Host
ast: Sirvidor

en: Key
ast: Llave
