Zabbix client for Drupal (6.x-1.1) - en to bg translation catalogue (5 entries)

en: Title
bg: Заглавие

en: Enabled
bg: Активиран

en: General settings
bg: Общи настройки

en: Host
bg: Хост

en: Key
bg: Ключ
