Zabbix client for Drupal (6.x-1.1) - en to bo translation catalogue (5 entries)

en: Title
bo: ཁ་བྱང

en: Enabled
bo: ནུས་ཡོད་བཟོས་ཡོད

en: General settings
bo: རྒྱུན་ལྡན་སྒྲིག་འགོད།

en: Host
bo: རྩ་འཛུགས་གནས

en: Key
bo: གནད་ཚིག
