Zabbix client for Drupal (6.x-1.1) - en to ca translation catalogue (6 entries)

en: Title
ca: Títol

en: Enabled
ca: Habilitat

en: General settings
ca: Paràmetres generals

en: Host
ca: Servidor

en: Key
ca: Clau

en: Scheduling
ca: Programació
