Zabbix client for Drupal (6.x-1.1) - en to el translation catalogue (5 entries)

en: Title
el: Τίτλος

en: Enabled
el: Ενεργοποιημένο

en: General settings
el: Γενικές ρυθμίσεις

en: Host
el: Υπολογιστής βάσης

en: Key
el: Κλειδί
