Zabbix client for Drupal (6.x-1.1) - en to fr translation catalogue (6 entries)

en: Title
fr: Titre

en: Enabled
fr: Activé

en: General settings
fr: Paramètres généraux

en: Host
fr: Hôte

en: Key
fr: Clef

en: Scheduling
fr: Planification
