Zabbix client for Drupal (6.x-1.1) - en to gl translation catalogue (6 entries)

en: Title
gl: Título

en: Enabled
gl: Activado

en: General settings
gl: Configuración xeral

en: Host
gl: Anfitrión

en: Key
gl: Clave

en: Scheduling
gl: Planificación
