Zabbix client for Drupal (6.x-1.1) - en to id translation catalogue (5 entries)

en: Title
id: Judul

en: Enabled
id: Aktif

en: General settings
id: Pengaturan umum

en: Key
id: Kunci

en: Scheduling
id: Penjadwalan
