Zabbix client for Drupal (6.x-1.1) - en to ja translation catalogue (7 entries)

en: Title
ja: タイトル

en: Enabled
ja: 有効

en: General settings
ja: 全般の設定

en: Host
ja: ホスト

en: Key
ja: キー

en: Scheduling
ja: スケジューリング

en: Monitoring
ja: モニタリング
