Zabbix client for Drupal (6.x-1.1) - en to ka translation catalogue (5 entries)

en: Title
ka: სათაური

en: Enabled
ka: ჩართულია

en: General settings
ka: ზოგადი პარამეტრები

en: Host
ka: ჰოსტი

en: Key
ka: გასაღები
