Zabbix client for Drupal (6.x-1.1) - en to nl translation catalogue (6 entries)

en: Title
nl: Titel

en: Enabled
nl: Ingeschakeld

en: General settings
nl: Algemene instellingen

en: Key
nl: Sleutel

en: Scheduling
nl: Planning

en: Run Interval
nl: Uitvoeringsinterval
