Zabbix client for Drupal (6.x-1.1) - en to oc translation catalogue (5 entries)

en: Title
oc: Títol

en: Enabled
oc: Activat

en: General settings
oc: Paramètres generals

en: Host
oc: Òste

en: Key
oc: Clau
