Zabbix client for Drupal (6.x-1.1) - en to pl translation catalogue (6 entries)

en: Title
pl: Tytuł

en: Enabled
pl: Włączone

en: General settings
pl: Ustawienia ogólne

en: Key
pl: Klucz

en: Scheduling
pl: Harmonogram

en: Item settings
pl: Ustawienia elementów
